Ethereum Sinyali

0
764
Ethereum Sinyali

Ethereum Sinyali fiyat analizi genel değerlendirmesi: ETH 2.580 dolardan destek buldu, yükselmeye hazır mı? Geçtiğimiz günlerde 2.400 dolara kadar düşen kripto para birimindeki kısa vadeli hedef 3.000 Dolar.

Ethereum Sinyali

Ethereum fiyatı bugün yükselişte.
ETH/USD bir gecede 2.720 $’a yükseldi.
Son saatlerde güçlü alım baskısı görülmektedir.

Son saatlerde 2.580 dolarlık destekten güçlü bir tepki görebildiğimiz için Ethereum fiyat analizi bugün yükselişte. Muhtemelen ETH/USD bir önceki yüksek seviye olan 3.000 doları kıracaktır. Dolayısıyla sonrasında daha yüksek bir seviye daha belirlemeye çalışacak.

Ethereum Sinyali 1 Subat

Kripto para piyasası; bu sabah geri dönen yükseliş momentumu ile son 24 saat içinde kırmızıda işlem gördü. Pazar lideri Bitcoin yüzde 0,62 artarken Ethereum yüzde 3 kazançla pozitif görünüm elde etmiştir.

Ethereum Fiyatı

Son 24 saatteki Ethereum fiyat hareketi: Ethereum 2.500 dolara geri dönüyor. Dolayısıyla daha fazla olumsuzluğu reddediyor.

ETH/USD 2.489.07 $ – 2.720.56 $ aralığında işlem gördü. Bu nedenle son 24 saatte güçlü bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 18,32 artarak 11,74 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 311.3 milyar dolar civarında işlem görüyor ve bu da yüzde 18.16’lık bir piyasa hakimiyeti (dominance) sağlıyor.

Ethereum fiyatı geçen hafta yavaş yavaş yükseliş ivmesi kazandı. 2.700 dolara hızlı bir tepki verdikten sonra, ETH/USD Perşembe günü 2.300 dolar civarında daha yüksek bir dip belirledi.

Aşağıdaki Ethereum USD fiyat grafiğini inceleyebilirsiniz.

Hafta sonu boyunca yükselen itiş, 2.700 doların biraz üzerine çıktı. Bununla birlikte bir önceki zirveye ulaşılamadı ve ETH önceki direnci 2.500 dolardan destek olarak yeniden test etmek için geri gönderdi.

Bir gecede Ethereum fiyat hareketi hızla 2.500 dolara yükseldi. Dolayısıyla o zamandan beri başka bir olumsuzluk görülmedi. ETH/USD son saatlerde daha yüksek tepki vermeye başladığından başka bir net daha yüksek dip noktasının kurulduğunu varsayabiliriz. Bu nedenle yakında bir yükseliş piyasası yapısına işaret eden daha yüksek bir set daha görmeliyiz.

Ethereum Fiyat Analizi: Sonuç

2.580 dolarlık destekten güçlü bir tepki gördüğümüz için Ethereum fiyat analizi bugün yükselişte. Bu nedenle ETH/USD’nin gün sonunda bir sonraki direnci 3.000 $’da kırmasını ve güçlü bir yüksek seviye daha belirlemesini bekliyoruz.

Ethereum’da görülen bu oynaklık forex yatırımcıları için ciddi kazançlar sağlayabilmektedir. Bu nedenle kısa vadede yapacağınız işlemleriniz için destek ve direnç bölgelerini iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın