XRP Kripto Sinyali

0
364
XRP Kripto Sinyali

6 şubat 2022 tarihli Xrp kripto sinyali hakkında detaylı analizlerin değerlendirmesini sağlayacağız. Düşüş eğilimi devam ederken XRP 0,837 dolara düştü. Xrp neden ciddi bir sıçrayış yapamamaktadır? Xrp uzun vadede kazandıracak gibi görülmektedir. Sinyal analizi detaylarını inceleyelim.

XRP Kripto Sinyali

  • Dalgalanma fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • Güçlü direnç 0,862 dolarda bulunmaktadır.
  • XRP/USD desteği 0,818 $ seviyesinde bulunmaktadır.

Son Ripple fiyat analizi, ayılar fiyat çizelgelerine geri döndüğü için düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Daha önce sert bir yükselişin ardından fiyat geçen hafta düştü. Bu nedenle boğalar da bazı noktalarda düşüş baskısından kurtulmayı başardı. Ancak bugün fiyatta bir açık kaydedildiği için eğilim ayılar lehine, fiyat son 24 saatte 0,837 dolara kadar düştü. Saatlik tahmin de düşüş yönünde olduğundan fiyatta daha fazla düşüş beklenebilmektedir.

XRP/USD 1 Günlük Fiyat Tablosu

  • Fiyat seviyeleri tekrar tökezliyor.

Bir günlük Ripple fiyat analizi, düşüş dönüşünden sonra kripto para değerinde bir düşüş olduğunu gösteriyor. Ayılar, bugün fiyat 0,837 dolara kadar düştüğü için geri dönüşü oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmiştir. Geçen hafta yükseliş fiyat hareketini engellemiş olsa da, XRP/USD son yedi gün içinde yüzde 2.75 kayıpta olduğu için durum bugün de aynı. İşlem hacmi de son güne göre yüzde 13,42 azaldı.

XRP Kripto Sinyal Grafiği

Hareketli ortalama (MA) değeri, mevcut fiyata kıyasla hala biraz daha düşük olan 0.827 dolarda bulunuyor. Bollinger bantları göstergesinin genişlemesinden de anlaşılacağı üzere oynaklık arttı. Üst Bollinger bandı değeri 0,936 $ seviyesine yükselirken, alt Bollinger bandı değeri 0,521 $’a taşındı. Dolayısıyla XRP fiyatı için en güçlü desteği temsil etmektedir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı da endeks 60’a düştü, bu da bugün XRP için olumsuz piyasa duyarlılığını gösteriyor. Bununla birlikte, RSI hala iyi bir nötr konumda.

XRP Son Gelişmeler ve Diğer Teknik Göstergeler

Dört saatlik Ripple fiyat analizi, bugünün düşüş trendini doğruluyor. Fiyat, işlem seansının başlangıcında istikrarlı bir düşüş yaşadı. Ardından boğalar geri dönmeye çalıştı ancak kısa sürede başarısız olmuşlardır. Bu nedenle fiyat son dört saat içinde tekrar düşüş kaydetti. Aynı zamanda, fiyat dalgalanması gece geç saatlerden beri yavaştır. Bu nedenle, oldukça küçük olan son iki mum çubuğunun boyutuyla teyit edilmektedir. Ayrıca, dört saatlik fiyat grafiğinin hareketli ortalama değeri şimdi 0,837 $ olarak sabitlenmiştir.

XRP 4 Saatlik Grafik

Hafifçe artan oynaklık, Bollinger bantlarının ortalamasını 0,832 dolara değiştirdi. Üst Bollinger bandı değeri şimdi 0,855 dolara taşınırken, alt Bollinger bandı değeri 0,781 dolara düştü. Düşüş eğilimi, RSI puanının da düşmesine neden oldu. Ancak şimdi, 56 endeksinde olduğu gibi RSI eğrisi düzleşti. Bununla birlikte, gösterge yazı yazılırken nötr duruyor ve başka herhangi bir değişikliğe işaret etmiyor.

Son 1 yıl içerisindeki XRP/USDT fiyat hareketlerini aşağıdaki canlı tabloda değerlendirebilirsiniz.

Özetle XRP Kripto Sinyali

Bir günlük ve dört saatlik Ripple fiyat analizi, fiyatta 0,837 dolara kadar bir düşüş öngörüyor. Ayılar oyuna liderlik ederken, yükseliş momentumu azaldı. Düşüş momentumu ağırlaşıyor ve 0,818 dolarda mevcut olan destek, mevcut fiyat seviyesine kıyasla hala oldukça düşük. Bununla birlikte, XRP/USD fiyatı söz konusu destek bölgesinde hafif bir geri dönüş gözlemleyebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen İsminizi Yazın